Strony internetowe

Każda firma powinna mieć swoją stronę internetową. Udowodniła to niedawna sytuacja na rynku. Rząd wprowadzał restrykcje, w ramach walki z koronawirusem. Firmy, które miały strony internetowe i prowadziły aktywne kampanie w social media, mogły za ich pomocą kontaktować się ze swoimi klientami. Przyjmowały zamówienia, dostarczały produkty i świadczyły usługi. Pomogły one wielu biznesom przetrwać kryzys.

Natomiast, gdy któraś firma posiadała dobrze działający sklep internetowy – w czasie pandemii przeżywała złoty okres. Wiele firm zwiększyło obroty kilka razy, ponieważ większość aktywności konsumentów przeniosła się do Internetu. Ludzie zamawiali w Internecie, firmy dostarczały i cieszyły się zyskiem.

Z kolei firmy, które nie miały strony internetowej i nie prowadziły żadnych aktywności marketingowych – nie przetrwały próby czasu.

Strony internetowe dla firm z Częstochowy

Jesteśmy agencją marketingową z Częstochowy. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz w budowaniu sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi marketingowych.

Skupiamy się na realizacji usług dla firm lokalnych – z Częstochowy i najbliższej okolicy.
W portfolio posiadamy jednak wdrożenia dla dużych, międzynarodowych korporacji.

Wierzymy w siłę lokalnego rynku. Jesteśmy jego częścią. Chcemy wspierać lokalną społeczność. Wierzymy tym samym, że my – lokalna firma z Częstochowy stanie się wyborem wielu spośród Was.
Współpraca z lokalną firmą ma dla Ciebie wiele korzyści. Przede wszystkim to, że zawsze możesz się z nami spotkać. Możesz powiedzieć, co jest dla Ciebie ważne i jaki efekt chciałbyś uzyskać.

Oczywiście, zależy nam na Twoim partnerskim podejściu do naszej pracy. Nie chcemy być ślepym wykonawcą Twoich pomysłów. Jeśli uważamy, że coś się nie sprawdzi, to po prostu Ci o tym powiemy. Lubimy otwarte sytuacje. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i przekuć je w Twój sukces.

Tanie strony internetowe w abonamencie

Twoja strona wcale nie musi być droga. Drogie strony internetowe to mit, żeby agencje mogły zarobić na Tobie duże pieniądze. Nie musisz płacić za nią również od razu. Nasza agencja wprowadziła model tworzenia stron, za którą możesz rozliczyć się w metodzie abonamentowej, już od 199 zł miesięcznie.

strony internetowe Częstochowa

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem, to doskonale się składa.
W ramach współpracy znajdziemy dla Ciebie odpowiednią domenę. Na niej stanie strona internetowa Twojej firmy. Zapewnimy także odpowiedni serwer i będziemy służyć wsparciem i pomocą techniczną zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował.

Strony internetowe w modelu abonamentowym, to szereg korzyści dla Twojej firmy.

Przede wszystkim to niskie koszty. Nie musisz inwestować tutaj większych środków, które mogą przydać się na rozwój Twojej firmy. Abonament sprawia, że opłatę za stronę rozbijasz na miesięczne raty.

Strony, które tworzymy, podczas całego okresu abonamentowego znajdują się pod naszą opieką. Dokonujemy w nich wymaganych aktualizacji i poprawek pod zmieniające się wytyczne narzucane przez Google.

W czasie, gdy opłacasz abonament, strona może już na siebie zarabiać. Oczywiście, pod warunkiem, że dodatkowo prowadzisz działania marketingowe.

Sama strona to za mało

Internet każdego dnia wzbogaca się o nową treść. Setki, tysiące firm prowadzi niezliczone działania contentowe. Mają one na celu dotarcie do odbiorcy i sprzedanie mu swojego produktu lub usługi.

Jeśli chcesz w nim zaistnieć, to sama strona internetowa Twojej firmy to za mało. Musisz zacząć prowadzić działania marketingowe, chociażby najmniejsze, ale musisz.
Gdyby nie strony internetowe i działania marketingowe, w szczególności działania w social media, wiele firm nie byłoby już na rynku. Social media pozwalają Ci komunikować się z Twoimi klientami, a także sprzedawać im kolejne produkty i usługi.

[zobacz naszą ofertę na zwiększenie sprzedaży z wykorzystaniem social media]

Powinieneś tworzyć treści, które wyróżnią Twoją ofertę na tle firm konkurencyjnych. Pamiętaj, jeśli jesteś firmą z Częstochowy, to Twoim głównym konkurentem są firmy z okolicy. Każdego dnia walczycie o tych samych klientów. Jeśli mają oni wybrać Twoją ofertę, każdy element funkcjonowania Twojej firmy musi być lepszy. W szczególności dotyczy to działań sprzedażowych i marketingowych.

Jeśli skala Twoich działań wykracza poza Częstochowę i lokalny rynek, sytuacja jest jeszcze trudniejsza. Mierzysz się bowiem z wieloma firmami z całego kraju.

Możesz współpracować z najlepszymi i wybrać naszą agencję – zwiększysz sprzedaż, dotrzesz do nowych użytkowników i będziesz o krok przed konkurencją.

Możesz wybrać konkurencyjną agencję i mieć nadzieję, że a nuż się uda lub nie prowadzić żadnych działań. Wybierając ten ostatni wariant, musisz mieć świadomość, że będziesz przegrywał walkę o klienta, z tymi którzy są aktywni w Internecie i którym zależy na zwiększaniu sprzedaży.

strony internetowe dla firm z Częstochowy

Strony internetowe, które tworzymy, integrujemy z Twoimi kanałami z social media. Zajmujemy się kompleksowo promocją Twojej strony. Prowadzimy bloga, który buduje widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce, pozycjonujemy ją, reklamujemy i rekomendujemy użytkownikom w ramach kampanii marketingu szeptanego. Wszystko w obrębie lokalnego, częstochowskiego rynku.

Świadczymy usługi kompleksowe. Tak, żeby mógł poświęcić swój czas na to, co potrafisz najlepiej – rozwój i budowę Twojej firmy. My zajmiemy się marketingiem i wykorzystaniem narzędzi marketingowych, żeby sprzedawać Twoje produkty i usługi przez Internet.

Sklepy internetowe i strony sprzedażowe

Każda strona internetowa musi być tworzona w kontekście celu, który ma realizować. Inaczej buduje się stronę sprzedażową, inaczej wizerunkową, a inaczej typowego bloga, gdzie stawiamy nacisk na promowanie merytorycznych treści. Dla przykładu nasza strona nie jest stroną sprzedażową – jest typową stroną, na której chcemy budować merytoryczną, ekspercką treść i podnosić wiedzę na temat marketingu dla firm z Częstochowy.

Jeśli chcielibyśmy stworzyć stronę sprzedażową, na stronie głównej musiałaby znaleźć się nasza oferta, a nie rekomendowane wpisy z zakładki blogowej. Tworząc naszą stronę, przemyśleliśmy co chcemy nią osiągnąć, jak musi ona wyglądać i jakie cele ma spełniać. Gdy to czytasz, wydaje się to oczywiste, prawda? Dlaczego więc żadna inna agencja nie zapyta Cię o cel, który powinna realizować strona?

sklepy internetowe Częstochowa

Strona bez jasno wskazanego i określonego przez Ciebie celu, nie będzie stroną funkcjonalną, której potencjał będziesz w stanie w pełni wykorzystać. Jeśli nie wykorzystasz potencjału własnej strony internetowej, to pieniądze, które na nią wydałeś, nie będą nigdy pieniędzmi dobrze zainwestowanymi – będą to pieniądze wydane, niezainwestowane.

Poza określeniem celu, jaki ma strona, dobrze jest opracować również strategię na jej rozwój i promocję. Tutaj również jesteśmy w stanie pomóc. Skontaktuj się z nami i zobacz, jaki mamy pomysł na rozwój Twojego biznesu w Internecie.

Osobną kategorią stron internetowych są sklepy internetowe, tak zwane e-commerce.
Nasz zespół specjalistów stworzył już nie jeden sklep, nie jeden z sukcesami prowadzimy i promujemy w Internecie, każdego dnia zdobywając nowych klientów dla firm, które są naszymi partnerami biznesowymi. To firmy, które nam zaufały, powierzyły działania sprzedażowe i co ważne – nie żałują.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, musisz dobrze to przemyśleć. Nie jest to już tania strona, nie stworzymy jej dla Ciebie w abonamencie. Sama promocja i działania marketingowe są tutaj dość kosztowne. Sprzedaż i efekty kampanii nie przyjdą z dnia na dzień. Musisz więc liczyć się z dwoma rzeczami – kosztami i czasem, kiedy inwestycja zacznie Ci się zwracać. Koszty są spore, a czas liczony w długich miesiącach ciężkiej pracy. Jeśli jakaś agencja powie Ci, że stworzy dla Ciebie sklep internetowy i szybko zaczniesz na nim zarabiać – nie wierz w to. To bajka, a nie rzeczywistość.